W Szkole Tor Tenis Squash dbamy o wysoką jakość szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. Do nauki i doskonalenia swoich umiejętności pod okiem trenera tenisa zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych, jednorazowo lub regularnie przez cały sezon. Można wybrać dla siebie jedną z grup (na każdym poziomie zaawansowania) lub zamówić lekcje indywidualne. Albo skorzystać z szybkiej nauki gry w tenisa w ramach programu Tenis X-Press.

Trener jest odpowiednio przygotowany, aby w profesjonalny sposób przekazać wiedzę na temat gry w tenisa. Za każdym razem dokłada wszelkich starań, aby biorąc pod uwagę Państwa możliwości i cele, uczynić trening na korcie jak najbardziej intensywnym i efektywnym.

Takie podejście sprawia, że wielu klientów Szkoły Tenisa Tor Tenis Squash, którzy na lekcjach z trenerem rozpoczynali naukę od trzymania rakiety, obecnie z sukcesami rywalizuje na kortach w licznych turniejach amatorskich oraz przekazuje tenisową pasję rodzinie i znajomym.

Rezerwacji gier z trenerem dokonywać można za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 506 137 117

Sponsorzy & Partnerzy