Dlaczego z nami?

Tenis, prowadzenie kortów tenisowych oraz lekcji tenisa jest to nasza pasja i praca. Przestrzegając zasady : „jakość na pierwszym miejscu” wytyczamy nowe standardy jakościowe w szkoleniu tenisa. Poniżej zebraliśmy najważniejsze elementy, które wyróżniają nas na rynku usług aktywnego wypoczynku.

Korty tenisowe

Klub posiada 4 korty tenisowe, wszystkie są oświetlone. Korty posiadają linie do singla jak i debla. Na korcie nr 4 klienci mogą grać również w minitenisa, badmintona, siatkówkę, siatkonogę, unihokeja itp.

Wypożyczalnia sprzętu

Posiadamy 30 rakiet tenisowych do wypożyczenia, dla każdej kategorii wiekowej oraz piłeczki tenisowe.

Naciąganie  rakiet

Rakiety naciągane są na nowej profesjonalnej elektronicznej maszynie. Gwarantuje ona wysoką precyzję i dokładność. Ze swojej strony serwis zapewnia fachowość, doradztwo oraz rzetelność. Naciąganie rakiet każdorazowo poprzedzone jest diagnozą stanu ramy, przelotek oraz owijki. Zapraszamy do korzystania z usług serwisu.

Kompleksowa oferta

W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane, w każdym wieku. Sparingi dla zaawansowanych graczy. W sezonie letnim organizujemy turnieje tenisa dla dzieci oraz dorosłych. Prowadzimy sprzedaż sprzętu tenisowego pod indywidualne zamówienie. Prowadzimy serwis rakiet. W lecie organizujemy półkolonie tenisowe.

Aktywny, bogaty i ciekawy program

Zajęcia tenisowe z nami to gwarancja aktywnego i ciekawego wypoczynku. Każde zajęcia są dobierane indywidualnie do uczestnika lub grupy tak aby na naszych treningach nikt się nie nudził.

Bezpieczeństwo

Niezmiernie istotną dla nas kwestią jest bezpieczeństwo. Uczestnikom naszych zajęć tenisowych zapewniamy staranną opiekę. Cały obiekt jest monitorowany 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Normy współżycia społecznego

Na naszych zajęciach panuje miła atmosfera i sportowy klimat. Uczymy również współzawodnictwa oraz wpajamy zasady Fair play.

Przedszkole tenisowe

Zajęcia przeznaczone dla najmłodszych miłośników tenisa. Lekcje mają charakter ogólnorozwojowy podczas których prezentujemy podstawowe zasady gry w tenisa. Ideą tych zajęć jest nauka tenisa poprzez gry i zabawy ruchowe. Każdy rodzic ma możliwość oglądania swojej pociechy podczas treningu.

Trening indywidualny

Zajęcia przeznaczone dla osób oczekujących profesjonalnej pomocy trenera. Ich forma angażuje zawodnika i doskonali umiejętności, które przydadzą się w każdej sytuacji na korcie. Trener skupia się na przygotowaniu fizycznym, taktyce oraz technice gry swojego podopiecznego. Pomaga w wyeliminowaniu błędów technicznych i taktycznych.

Trening grupowy

Zajęcia kierowane do osób, które chcą grupowo spróbować sił na korcie. Wystarczy podać liczbę osób dla których przeznaczony ma być trening. Trener prezentuje szereg taktyk, które mogą być wykorzystane podczas rywalizacji sportowej.

Oferta dla firm

W ramach spotkań integracyjnych proponujemy: trening ogólnorozwojowy, rywalizację sportową, naukę lub doskonalenie gry w tenisa - wszystko pod okiem profesjonalnego trenera. Oferta nasza daje także firmie możliwość efektywnego premiowania swoich pracowników. Możemy również zorganizować turniej firmowy z nagrodami.

Oferta dla szkół

Dla szkół, chcących urozmaicić zajęcia sportowe proponujemy tenis ziemny w szkole. Jest to doskonały sposób na urozmaicenie przedmiotu wychowania fizycznego lub forma zajęć pozalekcyjnych. Prowadzimy treningi przez wakacje oraz ferie.

Sklepik tenisowy

Piłki, owijki, tłumiki. Rakiety tylko pod indywidualne zamówienie. Fachowe doradztwo.

Filmowanie i analiza gry

Filmowanie treningów lub meczów. Szybka i nowoczesna metoda polepszenia techniki oraz gry. Nagrywamy na najnowocześniejszym sprzęcie. Prowadzimy analizy techniki oraz gry.

Do zobaczenia na korcie!

Sponsorzy & Partnerzy